Głusk: Kobiece metamorfozy


Wydobyć to co najpiękniejsze! Taki cel przyświecał organizatorom tegorocznych obchodów Dnia Kobiet w gminie Głusk. W niedzielę 12 marca Dom Kultury w Dominowie zaprosił specjalistów z różnych branż, by pokazali paniom na co powinny zwracać uwagę przy wyborze najbardziej odpowiedniej dla siebie fryzury, stroju czy makijażu.

„Bądź zdrowa i piękna. Odmienimy panie w każdym wieku i rozmiarze” – reklamowali spotkanie pod hasłem „Pozytywne Przemiany” autorzy pomysłu, a kobiety, które skusiła ta propozycja, były pod wrażeniem skuteczności profesjonalistów. Fryzjerzy, wizażyści i styliści nie tylko tłumaczyli, ale również pokazywali jak wydobyć i odpowiednio wyeksponować niepowtarzalność kobiecej urody.

Panie, które wzięły udział w spotkaniu, podkreślały, że była to dla nich świetna zabawa i bardzo ciekawe doświadczenie. Uświadomiły sobie również, że właściwy dobór stylu ubioru, odpowiedni wizaż i fryzura mają duży wpływ także na podniesienie samooceny i postrzeganie własnych walorów.

Ostatnim etapem „Pozytywnych przemian” była niecodzienna pamiątka w postaci… profesjonalnej sesji zdjęciowej, dzięki której mieszkanki gminy Głusk, choć przez chwilę mogły się poczuć jak prawdziwe modelki.

(fot. CKiP Gminy Głusk w Dominowie)