USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Wydarzenia kulturalne i sportowe Pingpongiści z pucharami

Aktualności kulturalne i sportowe

Pingpongiści z pucharami
04.03
2019

Szkoła Podstawowa w Wilczopolu-Kolonii była w miniony weekend areną zmagań uczestników Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa GLKS i Wójta Gminy Głusk. Zawody odbywały się w trzech kategoriach, z których największym zainteresowaniem cieszyła się kategoria open.

Wystartowało w niej 14 zawodników, a rywalizacja trwała prawie pięć godzin. Pierwsze miejsce wywalczył Andrzej Gęca, drugi był Marek Sałaga, na trzeciej pozycji turniej ukończył Tomasz Kurylak, a na czwartej - Eugeniusz Drwal. Na pozostałych miejscach uplasowali się: (5 - 6) Sylwester Pawlak i Jakub Drwal, (7 - 8) Grzegorz Wróbel i Bartłomiej Drwal, (9 - 12) Konrad Borzęcki, Jacek Kołacz, Andrzej Malicki i Adam Gęca, (13 - 14) Andrzej Chrześcian i Adam Chrześcian.

W kategorii uczniów klas VII - VIII podstawówek i gimnazjalistów najlepszy okazał się Adam Gęca, a drugie miejsce zajął Adrian Chrześcian.

Z kolei wśród najmłodszych pingpongistów z klas I - VI zawody wygrał Jacek Kołacz, drugi był Karol Chrześcian, a trzecie miejsce zajęła Oliwia Gęca.

Puchary, medale i dyplomy dla uczestników zmagań w imieniu organizatorów wręczali Konrad Borzęcki i Eugeniusz Drwal z Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Głusk i dyrektor Szkoły Podstawowej w Wilczopolu-Kolonii Alicja Cioczek.