USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 "Orlik" znowu otwarty

IAS24

"Orlik" znowu otwarty
05.05
2020

"Orlik" znowu otwarty

Po kilkutygodniowej przerwie, związanej z pandemią koronawirusa, "Orlik" w Dominowie w gminie Głusk został ponownie otwarty. Z boisk można korzystać od poniedziałku 4 maja, zachowując przy tym szczególne środki ostrożności zalecane przez ministerstwo sportu.

Jednocześnie na obiekcie może przebywać maksymalnie 6 osób, które powinny zachować odpowiedni dystans między sobą. Wszystkich dotyczy obowiązek zasłaniania twarzy w drodze na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na boisku ten warunek nie musi być spełniony.
 
Uczestnicy zajęć nie mogą korzystać z szatni i prysznica. Dostępne są tylko toalety, a po każdej grupie urządzenia, które znajdują się na boisku muszą być zdezynfekowane. Obowiązkowa dezynfekcja rąk dotyczy także wchodzących i opuszczających "Orlika", którym zaleca się korzystanie z własnego sprzętu treningowego.
 
Zajęcia na "Orliku" w Dominowie będą się odbywać zgodnie z harmonogramem, ustalonym jeszcze przed wprowadzeniem restrykcji, związanych z sytuacją epidemiczną, a zainteresowani korzystaniem z boisk powinni się wcześniej skontaktować z animatorami. Informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 509 613 339 lub 508 099 733.
 
Powrót