USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Czytelniczy konkurs fotograficzny...

IAS24

Czytelniczy konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
19.05
2020

Czytelniczy konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Czytanie może być dobrym sposobem na przetrwanie, nawet w tak trudnym czasie jak pandemia koronawirusa. Udowodnili to uczestnicy konkursu, który właśnie podsumowała Biblioteka – Centrum Kultury w Dominowie w gminie Głusk.

Uczestnicy zabawy robili zdjęcia z książką w roli głównej, pokazując w ten sposób, że czytanie może być wciągające. Na propozycję pomysłodawców konkursu odpowiadali czytelnicy w różnym wieku, a wśród propozycji były zdjęcia czytających w łóżku, na schodach, w plenerze, w samochodzie i na rowerze albo przy śniadaniu czy z pluszakami, a nawet na... drzewie.

Łącznie jury oceniło prawie 40 prac. - Wszystkie fotografie są pomysłowe i niepowtarzalne, świetnie pokazują indywidualne podejście do tematu i komisja nie miała łatwego zadania - czytamy w pokonkursowym podsumowaniu. Ostatecznie przyznała trzy nagrody, które otrzymają - Pola Ogórek z Dominowa, Marta Żelazko z Mętowa oraz Iwona Filipek z Majdanu Mętowskiego.

Laureaci otrzymają poradniki o fotografii, a wszystkie prace można oglądać w elektronicznym albumie na stronie: centrumkulturyipromocjigminyglusk.pl i na profilu placówki na Facebook'u.

Źródło: https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-czytelniczy-konkurs-fotograficzny-rozstrzygniety-foto,23438.html

Powrót