USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Biblioteka wypożycza książki

IAS24

Książka na telefon 
Dominów: 81 751 90 05/ 507 667 300
Wilczopole: 81 759 80 22
16.11
2020

Biblioteka wypożycza książki

Biblioteka w Dominowie w gminie Głusk i jej filia w Wilczopolu będą wypożyczać książki. Zainteresowani muszą tylko zgłosić taką potrzebę przez internet lub telefonicznie i umówić konkretny termin odbioru wybranych pozycji.

W związku z obostrzeniami, wprowadzonymi z powodu pandemii koronawirusa, instytucje kultury, w tym biblioteki, są dla gości zamknięte. Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wypożyczanie książek jest możliwe pod warunkiem, że będzie się ono odbywać bez bezpośredniego kontaktu między pracownikiem a wypożyczającym. - Czytelnicy biblioteki w Dominowie mogą zamawiać wybrane pozycje, korzystając ze strony internetowej: www.centrumkulturyipromocjigminyglusk.pl. Wystarczy wejść do katalogu online albo w zakładkę: szukamksiazki.pl, gdzie trzeba wpisać nazwę: Biblioteka - Centrum Kultury Dominów. Gdy zamówienie pojawi się w systemie skontaktujemy się z wypożyczającym, by ustalić termin odbioru przesyłki. Można to zrobić także telefonicznie, a w przypadku placówki w Wilczopolu tylko w taki sposób - wyjaśnia dyrektor Biblioteki - Centrum Kultury w Dominowie Agnieszka Stępniak.
Czytelnicy biblioteki w Dominowie mogą składać zamówienia telefoniczne pod numerami: 81 751 90 05 i 507 667 300, a telefon dla wypożyczających książki w Wilczopolu ma numer: 81 759 80 22. Wszystkie numery są czynne w godzinach pracy bibliotek.
 
Pracownicy obydwu placówek proszą czytelników, którzy skorzystają z tej propozycji, o terminowy odbiór zamówionych książek, w punktach przygotowanych przed wejściem do bibliotek.
 
 
(fot. BCK w Dominowie)
zamawianie przez internet
Powrót