USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Głusk: Walentynkowy konkurs dla...

IAS24

Głusk: Walentynkowy konkurs dla dorosłych
05.02
2018

Głusk: Walentynkowy konkurs dla dorosłych

Można wykazać się zdolnościami plastycznymi, uczcić Walentynki i wygrać wejściówki na komedię romantyczną. Centrum Kultury i Promocji Gminy Głusk zaprasza dorosłych mieszkańców do udziału w walentynkowym konkursie plastycznym.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie płaskiej lub przestrzennej pracy plastycznej, kartki albo innych przedmiotów o wymiarach 50 x 50 centymetrów. Każdy może zgłosić jedną propozycję i dostarczyć ją do centrum kultury w Dominowie do 9 lutego. Komisja oceni oryginalność pomysłu, dobór materiałów, kompozycję i wkład pracy. Wyniki będą ogłoszone 12 lutego, a w przeddzień dnia Świętego Walentego zostanie otwarta pokonkursowa wystawa, którą będzie można oglądać przez tydzień.

 

W nagrodę organizatorzy oferują dwie wejściówki na spektakl „Przygody z ogrodnikiem”, który odbędzie się w Walentynki w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

 
To opowieść o małżeństwie Państwa Dzikich, którzy po latach postanawiają porzucić życie aktorów objazdowego teatru, by stać się ekspertami od samodoskonalenia osobowości. Ze swoimi szkoleniami odwiedzą różne zakątki świata, ale gdy są u szczytu kariery ich małżeństwo zaczyna się rozpadać, w czym niemały udział ma… ich ogrodnik. Oprócz humorystycznego scenariusza atutem widowiska jest obsada z Anną Muchą, Anną Korcz, Edytą Herbuś, Arturem Krajewskim czy Bogdanem Kalusem.

 

Mieszkańcy gminy Głusk, którzy chcą powalczyć o bilety na ten spektakl, mogą już zabierać się do pracy nad przygotowaniem walentynkowych propozycji plastycznych, a pełny regulamin konkurs mogą znaleźć na stronie: www.centrumkulturyipromocjigminyglusk.pl. 

konkurs

Powrót