USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Głusk: Kto pokona „Czarne Konie”?

IAS24

Głusk: Kto pokona „Czarne Konie”?
29.01
2018

Głusk: Kto pokona „Czarne Konie”?

Dwa dotychczasowe halowe turnieje piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Głusk wygrywały „Czarne Konie” z Mętowa. Czy w tym roku komuś uda się im odebrać to trofeum? Odpowiedź na to pytanie będzie znana na początku lutego, lista drużyn, które chcą zagrać w tych zawodów jest jeszcze otwarta.

To propozycja dla ekip, złożonych z 6 do 10 zawodników, zamieszkałych wyłącznie w gminie Głusk. W każdej musi się znaleźć, co najmniej dwóch piłkarzy, którzy ukończyli 30 lat, czyli urodzili się przed 4 lutego 1988 roku.

 

Organizatorzy pozostawili sobie prawo przyznania maksymalnie dwóch „dzikich kart” dla drużyn składających się wyłącznie z pracowników urzędu gminy, nauczycieli wychowania fizycznego z gminnych szkół oraz z byłych zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Głusk. W tym przypadku wszyscy zawodnicy muszą mieć ukończone 30 lat, ale warunek o zameldowaniu lub zamieszkaniu w gminie nie ma zastosowania.

Szacuje się, że w rozgrywkach weźmie udział do 12 zespołów, ale z jednej miejscowości można zgłosić maksymalnie dwie ekipy. Kolejna będzie wpisana na listę rezerwową i może wziąć udział w zawodach tylko wtedy, gdy zgłosi się mniej niż 12 zespołów. O zakwalifikowaniu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń.

Oprócz pucharów, dla najlepszych drużyn, organizatorzy przewidują też nagrody dla najskuteczniejszego strzelca i najlepszego bramkarza turnieju.

 

Zespoły, które chcą zagrać o te trofea powinny wypełnić formularz dostępny na stronie: www.glusk.pl i jak najszybciej dostarczyć go do organizatorów. Można to zrobić osobiście, przekazując dokument do Bogusława Kukuryka lub wysyłając go za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: sekretariat@glusk.pl. Informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 81 75 18 650 lub 662 108 258.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 31 stycznia. Dzień później odbędzie się spotkanie organizacyjne kapitanów zgłoszonych drużyn, a zawody odbędą się 4 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Mętowie.

Powrót