USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Głusk: Zapisy pingpongistów

IAS24

Głusk: Zapisy pingpongistów
21.01
2018

Głusk: Zapisy pingpongistów

Sukcesy reprezentantów Polski w tenisie stołowym nie zdarzają się już tak często jak kiedyś, ale miłośników tej dyscypliny sportu nie brakuje. Mieszkańcy gminy Głusk mogą skonfrontować swoje umiejętności w turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy.

To propozycja dla zawodniczek i zawodników z gminy Głusk w różnym wieku, którzy powinni się zaopatrzyć we własny sprzęt i obuwie na jasnej podeszwie. Zawody odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Wilczopolu, a rywalizacja będzie się odbywać w dwóch kategoriach – dzieci i młodzież do lat 15 oraz w kategorii „open”, niezależnie od wieku uczestników.

 

System rozgrywek zależy od liczby pingpongistów i będzie ustalony po zamknięciu listy startowej w dniu zawodów. Te odbędą się 27 stycznia o 12.00 meczami młodszych zawodników, a trzy godziny później rozpocznie się rywalizacja w drugiej kategorii. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają puchary.

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy organizuje Gminny Ludowy Klub Sportowy Głusk, a szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerem: 502 638 392.

Powrót