USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Głusk: Zapisy na ferie rozpoczęte

IAS24

Głusk: Zapisy na ferie rozpoczęte
08.01
2018

Głusk: Zapisy na ferie rozpoczęte

Pierwszy semestr roku szkolnego jeszcze się nie skończył, ale niektórzy już myślą o zimowych feriach. Dzieci i młodzież z gminy Głusk mogą skorzystać z propozycji, które przygotowało Centrum Kultury i Promocji w Dominowie.

W tym roku będą to m.in.: teatralne zabawy integracyjne, ćwiczenia dykcyjne i wokalne, wykonywanie kostiumów z pokazem mody, a także prezentów dla babć i dziadków oraz próby do spektaklu, który zostanie zaprezentowany w miejscowym domu kultury. W planach są również wyjazdy do Teatru Muzycznego w Lublinie.

 

Zajęcia, warsztaty i wyjazdy będą organizowane w dwóch turnusach. Pierwszy rozpocznie się 29 stycznia i potrwa do 2 lutego, natomiast drugi jest planowany od 5 do 9 lutego.

Program obydwu jest podobny, a organizatorzy zapraszają na nie dzieci w wieku od 6 do 10 lat, które mieszkają w gminie Głusk. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest wypełnienie karty kwalifikacyjnej i złożenie jej osobiście w domu kultury w Dominowie wraz z potwierdzeniem wpłaty za zajęcia w wysokości 70 złotych. Na liście uczestników każdego z turnusów może być nie więcej niż 25 osób, dlatego zainteresowani powinni zgłosić się do organizatorów jak najszybciej.

Szczegółowy regulamin rekrutacji i zajęć można znaleźć na stronie: www.centrumkulturyipromocjigminyglusk.pl, albo uzyskać telefonicznie pod numerami: 81 75 19 005 lub 507 667 300.

Powrót