USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Wakacje w centrum kultury

IAS24

Wakacje w centrum kultury
30.07
2018

Wakacje w centrum kultury

Naukę z zabawą chcą połączyć organizatorzy półkolonii, które w poniedziałek 30 lipca rozpoczną się w Centrum Kultury i Promocji Giny Głusk w Dominowie. W zajęciach będą się odbywać w dwóch tygodniowych turnusach. Weźmie w nich udział 50 dzieci.

To nie tylko mieszkańcy gminy Głusk w wieku od 6 do 13 lat, ale także ich rówieśnicy, którzy spędzają tutaj wakacje.

 - Wszystkie zajęcia będą dostosowane zarówno do wieku, jak i zainteresowań uczestników. Będziemy m.in. prowadzić eksperymenty i doświadczenia chemiczne, uczyć się koncentracji podczas żonglowania talerzami, chusteczkami i innymi przedmiotami, a także bawić w modelowanie balonów i tworzenie wielkich baniek mydlanych oraz próbować swoich sił na miniszczudłach i w wieloosobowych… spodniach – zapowiadają animatorzy z firmy „Iskra. Edukacja. Szkolenia. Taniec. Animacja”, którzy poprowadzą spotkania.

W programie są również: zajęcia sportowe, zabawy ruchowe i gry terenowe, trening przedsiębiorczości i kreatywnego myślenia, warsztaty artystyczno-rękodzielnicze metodą arteterapii oraz zajęcia taneczno-instrumentalne.

 Wszystkie materiały i sprzęt, potrzebny uczestnikom, zapewniają organizatorzy, a spotkania będą się odbywać w centrum kultury w Dominowie przez dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku między 9.00 a 16.00.

Powrót