USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Zapisy na szósty turniej piłkarski o...

IAS24

Zapisy na szósty turniej piłkarski o Puchar Wójta
23.08
2018

Zapisy na szósty turniej piłkarski o Puchar Wójta

Organizatorzy Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Głusk rozpoczęli zapisy drużyn, które chcą zagrać w tegorocznych zawodach. Turniej odbędzie się w pierwszą sobotę września na boisku w Kalinówce, a zapisy kończą się w środę 29 sierpnia.

To propozycja dla amatorskich ekip, złożonych z 7 do 10 zawodników, zamieszkałych w gminie Głusk. Jedna osoba może zostać zgłoszona tylko w jednej drużynie. W każdej ekipie musi się znaleźć, co najmniej dwóch piłkarzy, którzy ukończyli 30 lat, przy czym na placu gry stale musi występować jeden.

Organizatorzy przewidują, że w rozgrywkach weźmie udział 12 zespołów, ale z jednej miejscowości można zgłosić maksymalnie dwie ekipy. Kolejna będzie wpisana na listę rezerwową i może wziąć udział w turnieju tylko pod warunkiem, że zgłosi się mniej niż 12 drużyn. O zakwalifikowaniu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń.

Oprócz pucharów dla najlepszych drużyn, organizatorzy przewidują też nagrody dla najskuteczniejszego strzelca i najlepszego bramkarza turnieju.

Zespoły, które są zainteresowane tą propozycją, powinny wypełnić odpowiedni formularz i jak najszybciej dostarczyć go do organizatorów. Można to zrobić osobiście, przekazując dokument do Bogusława Kukuryka lub wysyłając go za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: sekretariat@glusk.pl. Losowanie grup odbędzie się 30 czerwca o 17.00 podczas spotkania kapitanów drużyn na boisku w Kalinówce, a szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 81 75 18 771 lub 662 108 258.

Do udziału w zawodach zapraszają wójt i Gminny Ludowy Klub Sportowy Głusk. Triumfatorami ubiegłorocznych zawodów byli piłkarze „Ave” Głuszczyzna, a zwycięzców tegorocznych zmagań poznamy 1 września.

Powrót