USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Centrum kultury z nowościami po...

IAS24

Centrum kultury z nowościami po wakacjach
14.09
2018

Centrum kultury z nowościami po wakacjach

Centrum Kultury Gminy Głusk rozszerza swoją ofertę. Po wakacjach zaprasza na nowe zajęcia teatralne i taniec towarzyski dla dzieci, taniec towarzyski – użytkowy – dla par, zajęcia z robotyki i spotkania w Klubie Małych Odkrywców.

Autorzy nowych propozycji mają nadzieję, że zainteresują one mieszkańców gminy Głusk, którzy w centrum kultury będą chcieli rozwijać swoje zainteresowania i zdolności artystyczne, a przy okazji miło spędzić wolny czas.

Oprócz nowości w ofercie są pozycje, które cieszą się niesłabnącą popularnością od kilku lat. To m.in.: zajęcia ruchowe i plastyczne, teatr dla dorosłych, kodowanie, gimnastyka, zajęcia z języka angielskiego, nauka gry na keyboardzie oraz zajęcia tańca nowoczesnego dla dzieci w grupie „Domino Jazz” i w Zespole Tańca Ludowego „Mały Głusk”. Ten ostatni szuka kandydatów zarówno na tancerzy, jak i solistów w wieku nawet 5 lat. Mile widziani będą również muzycy, którzy znają podstawy gry na akordeonie, klarnecie, trąbce, flecie poprzecznym, skrzypcach, kontrabasie, czy innych instrumentach.

Pierwsze zajęcia po wakacyjnej przerwie są planowane na najbliższą sobotę, a pozostałe spotkania będą się odbywać od przyszłego tygodnia.

Pełną ofertę można znaleźć na stronie: www.centrumkulturyglusk.pl i profilu placówki na Facebook’u, a szczegółowe informacje uzyskać także telefonicznie pod numerami: 81 751 90 05 i 507 667 300.

Powrót