USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Mobilna zbiórka nietypowych odpadów

IAS24

Mobilna zbiórka nietypowych odpadów
13.05
2019

Mobilna zbiórka nietypowych odpadów

Na co dzień mieszkańcy gminy Głusk dostarczają nietypowe odpady do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który znajduje się w Wilczopolu-Kolonii, ale dwa razy w roku mogą się ich pozbyć w zdecydowanie łatwiejszy sposób - wystawiając przed posesje. Wiosenna zbiórka rozpocznie się w przyszłym tygodniu i zakończy 31 maja.

Firma, działająca na zlecenie gminy, będzie odbierać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, świetlówki, przeterminowane chemikalia m.in.: oleje, farby i lakiery, a także opony samochodowe i odpady wielkogabarytowe, na przykład stare meble.

Tych i innych nietypowych odpadów w poniedziałek 13 maja będą się mogli pozbyć mieszkańcy Głuszczyzny i Mętów oraz Ćmiłowa i Wólki Abramowickiej.

Dzień później zbiórka odbędzie się w Abramowicach Kościelnych, Klinach, Majdanie Mętowskim, Wilczopolu i Wilczopolu-Kolonii oraz w Abramowicach Prywatnych i Kazimierzówce.

Na wtorek 28 maja akcja jest planowana w: Nowinach, Prawiednikach i Prawiednikach Kolonii oraz w Dominowie i Żabiej Woli.

Mobilna zbiórka nietypowych odpadów zakończy się w piątek 31 maja w Kalinówce.

Źródło: https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-mobilna-zbiorka-nietypowych-odpadow,21367.html?p=1

 

Powrót