USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Wyjazdowe atrakcje na wakacje

IAS24

Wyjazdowe atrakcje na wakacje
03.07
2019

Wyjazdowe atrakcje na wakacje

"Magiczne Ogrody" w Trzciankach i "Farma iluzji" w Mościskach są na liście wyjazdowych propozycji wakacyjnych, które dla mieszkańców gminy Głusk ma miejscowe centrum kultury. Wycieczki są planowane na 10 i 17 lipca, ale listy chętnych już są otwarte.

By plan się powiódł trzeba zebrać około 20 osób. Oprócz dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 12 lat na wyprawę mogą się wybrać rodzice. Transport, ubezpieczenie oraz animacje i zabawy na miejscu to koszt 100 albo 90 złotych od osoby.

"Magiczne Ogrody" to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, który powstał w oparciu o oryginalną baśniową historię. - Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów odkryjesz bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię. Wszystkie atrakcje to wyzwania budujące pewność siebie i poczucie wartości. Całość to przygoda, kontakt z naturą i ciekawie - a przede wszystkim wspólnie - spędzony czas - zachwalają właściciele obiektu.
 
Na "Farmie iluzji" można zobaczyć m.in. dziesiątki zaskakujących eksponatów i instalacji, zaprzeczających ludzkim zmysłom. Jest na przykład latająca "chata tajemnic", w której można doświadczyć na własnej skórze, jaka jest różnica między tym co się widzi, a tym co się czuje oraz miejsce na zdjęcia z... "głową na talerzu". Do tego pokazy iluzjonistyczne, zabawy na polu dmuchańców, w wiklinowym labiryncie oraz w specjalnym tunelu zapomnienia, a także wiele innych niespodzianek.

Zainteresowani mogą się zapisywać osobiście w domu kultury w Dominowie albo telefonicznie pod numerami: 81 75 19 005 i 507 667 300.
 


Wyjazdowe atrakcje na wakacje (fot. BCK w Dominowie)
 
Powrót