USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Zapisy piłkarzy

IAS24

Zapisy piłkarzy
12.08
2019

Zapisy piłkarzy

Trwają zapisy drużyn, które chcą zagrać w tegorocznym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Głusk. Organizowane po raz siódmy zawody odbędą się 17 sierpnia i będą połączone z uroczystym otwarciem boiska "Arena Głusk" w Dominowie oraz 25-leciem Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Głusk.

W turnieju mogą zagrać amatorskie zespoły, złożone z co najmniej 6 i nie więcej niż 10 zawodników, zamieszkałych w gminie Głusk. Jedna osoba może zostać zgłoszona tylko w jednej drużynie. W każdej ekipie musi się znaleźć, co najmniej dwóch piłkarzy, którzy ukończyli 30 lat, przy czym na placu gry stale musi występować jeden.

Organizatorzy przewidują, że w rozgrywkach weźmie udział 12 zespołów, ale z jednej miejscowości można zgłosić maksymalnie dwie ekipy. Kolejna będzie wpisana na listę rezerwową i może wziąć udział w turnieju tylko pod warunkiem, że zgłosi się mniej niż 12 drużyn. O zakwalifikowaniu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Oprócz pucharów dla najlepszych drużyn, organizatorzy przewidują też nagrody dla najskuteczniejszego strzelca i najlepszego bramkarza turnieju.

Zespoły, które są zainteresowane tą propozycją, powinny wypełnić odpowiedni formularz i dostarczyć do organizatorów najpóźniej w środę 14 sierpnia. Można to zrobić osobiście, przekazując dokument do Bogusława Kukuryka lub wysyłając go za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: sekretariat@glusk.pl.

Losowanie grup odbędzie się podczas spotkania kapitanów zgłoszonych ekip, w piątek 16 sierpnia o 17.00 w budynku szatniowym "Areny Głusk" w Dominowie. Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 81 75 18 771 lub 662 108 258.
 
Powrót