USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Nowy termin świątecznych konkursów

IAS24

Nowy termin świątecznych konkursów
16.12
2019

Nowy termin świątecznych konkursów

Mieszkańcy gminy Głusk, którzy chcą wziąć udział w świątecznych konkursach, organizowanych przez miejscowe centrum kultury, mają więcej czasu na zgłoszenie propozycji. Pierwotnie był on wyznaczony na poniedziałek 16 grudnia, ale ostatecznie został przesunięty na koniec przedświątecznego tygodnia czyli piątek 20 grudnia.

Propozycje bożonarodzeniowych kartek z motywem anioła mogą zgłaszać dzieci i młodzież, natomiast w konkursie bożonarodzeniowych szopek nie ma ograniczeń wiekowych, a do pracy mogą przystąpić także zespoły rodzinne, liczące do czterech osób.

Warunkiem udziału w pierwszym konkursie jest samodzielne wykonanie kartki w dowolnej technice, która powinna być kompozycją różnych elementów i symboli związanych ze zbliżającymi się świętami.
 
Pełną swobodę działania mają również wielopokoleniowe zespoły przygotowujące szopki. Ważne, by każda drużyna zgłosiła jedną pracę o wymiarach 50 na 50 centymetrów, która musi zawierać wyraźne elementy tradycji Bożego Narodzenia.

Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać osobiście w Bibliotece - Centrum Kultury w Dominowie albo telefonicznie pod numerami: 81 751 90 i 507 667 300.
 
Powrót