USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 Zgłoszenia na turniej piłki halowej

IAS24

Zgłoszenia na turniej piłki halowej
27.01
2020

Zgłoszenia na turniej piłki halowej

Wszystkie dotychczasowe edycje Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Głusk wygrywały "Czarne Konie" z Mętowa. Czy zdobędą mistrzowski tytuł także w tym roku? O tym przekonamy się w drugi weekend lutego, a drużyny, które chcą zdetronizować "dominatorów" już teraz mogą zgłaszać chęć udziału w zawodach.

Mogą to być amatorskie zespoły, złożone z 6 do 10 zawodników, którzy mieszkają w gminie Głusk. W każdej musi być co najmniej dwóch piłkarzy, którzy ukończyli 30 lat, czyli urodzili się przed 9 lutego 1990 roku.

Organizatorzy zastrzegli sobie prawo przyznania maksymalnie dwóch "dzikich kart" dla drużyn składających się wyłącznie z pracowników urzędu gminy, nauczycieli wychowania fizycznego z gminnych szkół oraz z byłych zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Głusk. W tym przypadku wszyscy zawodnicy muszą mieć ukończone 30 lat, ale warunek o zameldowaniu lub zamieszkaniu w gminie nie ma zastosowania.
 
W turnieju może wziąć udział nie więcej niż 12 zespołów, ale z jednej miejscowości można zgłosić maksymalnie dwie ekipy. Kolejna zostanie wpisana na listę rezerwową i może przystąpić do rywalizacji tylko wtedy, gdy zgłosi się mniej niż 12 zespołów. O zakwalifikowaniu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń.

Oprócz pucharów dla najlepszych czterech drużyn, organizatorzy chcą w ten sam sposób uhonorować najlepszego strzelca i bramkarza.
 
Zespoły, które chcą zagrać w tegorocznym turnieju, powinny wypełnić formularz dostępny na stronie: www.glusk.pl i jak najszybciej dostarczyć go do organizatorów. Można to zrobić osobiście, przekazując dokument do Bogusława Kukuryka lub wysyłając go za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: sekretariat@glusk.pl. Informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 81 75 18 771 lub 662 108 258.

Zgłoszenia są przyjmowane do środy 5 lutego, a dzień później odbędzie się spotkanie organizacyjne kapitanów zgłoszonych drużyn. Tegoroczne zawody odbędą się 9 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Mętowie.
 
Powrót