USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności IAS24 W drodze po piłkarskie puchary

IAS24

W drodze po piłkarskie puchary
07.02
2020

W drodze po piłkarskie puchary

10 zespołów powalczy w tym roku w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Głusk. Otwarte dla publiczności zawody odbędą się w niedziele 9 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Mętowie, a mistrzowskiego tytułu będą bronić "Czarne Konie" z Mętowa.

Rywalizacja rozpocznie się o 9.00 od zmagań grupowych. W grupie A zmierzą się - Żabia Wola, "Perła" Kliny, "Old Boye GLKS Głusk", "Szponta" Prawiedniki i FC Mętów. Grupę B tworzą - "Czarne Konie" Mętów, "Homer" Kalinówka, "Tiki Taka" Kalinówka, "Ave" Głuszczyzna i "Jutrzenka" Ćmiłów.
 
 
Mecze będą rozgrywane między amatorskimi zespołami, złożonymi z co najmniej 6 zawodników, którzy mieszkają w gminie Głusk. W każdej musi być co najmniej dwóch piłkarzy, którzy ukończyli 30 lat, czyli urodzili się przed 9 lutego 1990 roku.
 
Po rundzie zasadniczej do kolejnej fazy turnieju awansują tylko po dwie najlepsze ekipy z obydwu grup, które około 14.00 zagrają w półfinałach. Ostateczne rozstrzygnięcia powinny być znane godzinę później.

Pełny harmonogram spotkań:

Harmonogram spotkań, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [331.88 KB]

 
Oprócz pucharów dla najlepszych czterech drużyn, organizatorzy przygotowali nagrody dla najlepszego strzelca i bramkarza.
 
Powrót