USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności BCK w Dominowie ogłasza konkurs...

Aktualności

Kawałek plakatu z napisem CENTRUM BCK w Dominowie ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem: GMINA GŁUSK CHOINKA - GWiazDa ŚwiąrecznYCH DEKORacii Przyślij zdjęcie swojej choinki na adres: bck@glusk.pl do 31 grudnia 2020r. KULTURY BIBLIOTEK.
23.12
2020

BCK w Dominowie ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem: GMINA GŁUSK CHOINKA - GWIAZDA ŚWIĄTECZNYCH DEKORACJI

Zrób zdjęcie swojej choinki i prześlij do nas zdjęcie. Szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie www.centrumkulturyipromocjigminyglusk.pl.

Przyślij zdjęcie swojej choinki na adres: bck@glusk.pl do 31 grudnia 2020r.

Stwórzmy wspólnie internetową galerię najpiękniejszych choinek w naszej gminie. Szczegóły w regulaminie dostępnym na:
www.centrumkulturyipromocjigminyglusk.pl.
oraz facebook.com/bckglusk KULTURY

 

Plakat z informacjami CENTRUM BCK w Dominowie ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem: GMINA GŁUSK CHOINKA - GWiazDa ŚwiąrecznyCH DEKORacii Przyślij zdjęcie swojej choinki na adres: bck@glusk.pl do 31 grudnia 2020r. Stwórzmy wspólnie internetową galerię najpiękniejszych choinek w naszej gminie. Szczegóły w regulaminie dostępnym na : www.centrumkulturyipromocjigminyglusk.pl.oraz facebook.com/bckglusk KULTURY

Powrót