USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Centrum kultury zaprasza na zajęcia

Aktualności

Kawałek plakatu z napisami
27.05
2021

Centrum kultury zaprasza na zajęcia

Po pandemicznej przerwie Biblioteka - Centrum Kultury w Dominowie wraca do zajęć stacjonarnych, od razu z kilkoma propozycjami. Placówka jest przygotowana do organizacji warsztatów plastycznych i malarskich, ale termin ich rozpoczęcia zależy od samych zainteresowanych.

Dorośli mieszkańcy gminy Głusk mogą się zapisywać na warsztaty malarskie, które będą się odbywać w Bramie-Wieży w Dominowie.

Podobne zajęcia, ale z udziałem dzieci w wieku co najmniej 8 lat, są planowane w filii bibliotecznej w Wilczopolu Kolonii.

Ponadto w centrum kultury w Dominowie będą się spotykać uczestnicy zajęć plastycznych, którzy ukończyli co najmniej 6 lat. W dwóch grupach młodzi plastycy będą się zajmować m.in.: rysunkiem, malarstwem, papieroplastyką, rzeźbą z gliny i mas plastycznych, a także tworzyć elementy rękodzieła i pracować w technice decoupage’u.

Zajęcia plastyczne będą się odbywać w poniedziałki i środy, natomiast terminy pozostałych warsztatów zostaną ustalone z ich uczestnikami. Wszystkie spotkania rozpoczną się od razu po skompletowaniu grup.

Chętni mogą się zapisywać osobiście w BCK w Dominowie albo telefonicznie pod numerami: 81 751 90 05 i 507 667 300.


(fot. BCK w Dominowie)

 

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-centrum-kultury-zaprasza-na-zajecia,25204.html?p=1

Plakat Warsztaty malarskie

Plakat Zajęcia plastyczne

Powrót