USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Festyn "Domino-Wianki" w Dominowie

Aktualności

Kawałek plakatu
09.07
2021

Festyn "Domino-Wianki" w Dominowie

Przyjemne można połączyć z pożytecznym. Tę znaną prawdę przypinają organizatorzy Rodzinnego Festynu "Domi-Wianki" w Dominowie, podczas którtego będzie się można zaszczepić przeciwko COVID-19.

Impreza rozpocznie się w sobotę 10 lipca o 12.00 na placu przy Urzędzie Gminy Głusk. Do 15-ęj będą prowadzone zapisy na szczepienie, a zabieg będą wykonywane w pobliskiej przychodni "Multimedic". Zainteresowani otrzymają szczepionkę Johnson&Johnson, która jest podawana tylko w jednej dawce.

Jednocześnie na plenerowej scenie będą się odbywać spektakle i występy artystyczne. Najpierw Teatr "Forma" z Białegostoku zaprasza najmłodszych widzów na spektakl pod tytułem "Psi patrol". Potem swoimi zdolnościami popiszą się tancerze z Zespołu Tańca Ludowego "Mały Głusk". W programie jest również konkurs na najpiękniejszy wianek. Gotowe kompozycje goście mogą przynieść ze sobą, ale mogą też wykonać wianek własnoręcznie na miejscu, korzystając z materiałów przygotowanych przez organizatorów. Wieczorem uczestnicy imprezy przejdą w korowodzie nad stawy w Dominowie na poszukiwanie kwiatu paproci, a około 19.00 rozpocznie się koncert zespołu "Głuskowianki".

"Domino-Wianki" zakończy wieczorne ognisko pod chmurką z własnym prowiantem.


(fot. BCK w Dominowie)

 Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-festyn-domino-wianki-w-dominowie,25457.html

Plakat

Powrót