USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Przetarg na świetlicę rozstrzygnięty

Aktualności

Osoby przy stole
19.07
2021

Przetarg na świetlicę rozstrzygnięty

Gmina Głusk podpisała umowę z firmą, która przebuduje budynek OSP w Mętowie na świetlicę. Prace powinny być wykonane w ciągu 12 miesięcy, a większość pieniędzy na ten cel samorząd pozyskał ze źródeł zewnętrznych.

Świetlica z prawdziwego zdarzenia powstanie po przebudowie istniejącej kondygnacji, gdzie będzie duża sala, toalety, kuchnia z pralnią i siłownia. Oprócz robót remontowo-budowlanych firma, która wygrała przetarg, ma również dostarczyć niezbędny sprzęt i wyposażenie.

Wszystko będzie kosztować prawie 1 milion 760 tysięcy złotych. To o prawie 350 tysięcy więcej niż przewidywał kosztorys, ale podczas ostatniej sesji rada gminy zgodziła się na zwiększenie środków i realizację inwestycji.

"Nadbudowa i przebudowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Mętów" to ostatnie z kilku zadań objętych projektem pn. "Kompleksowa rewitalizacja Gminy Głusk" finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

 

(fot. UG Głusk)

 

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-przetarg-na-swietlice-rozstrzygniety,25510.html

Powrót