USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Świąteczne warsztaty dla dużych i małych

Aktualności

Kawałek plakatu
22.11
2021

Świąteczne warsztaty dla dużych i małych

Nie skończył się jeszcze listopad, sceneria za oknem też jest daleka od zimowej, ale co bardziej zapobiegliwi już przygotowują się do świąt. Mieszkańcy gminy Głusk, którzy chcą własnoręcznie wykonać bożonarodzeniowe dekoracje mogą to zrobić na warsztatach, które organizuje miejscowe centrum kultury.

Uczestnicy zajęć nauczą się i sprawdzą nowe umiejętności, wykonując m.in. bombki, ozdoby choinkowe, stroiki oraz inne elementy dekoracyjne. Materiały zapewniają organizatorzy, a zainteresowani udziałem w warsztatach powinni się na nie zapisać.

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Dominowie zaprasza na spotkania dzieci i dorosłych. Zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat są planowane na 7 grudnia o 15.00 w świetlicy w Głuszczyźnie, 14 grudnia o 16.30 w Bramie - Wieży w Dominowie i dwa dni później, także o 16.30, w świetlicy w Kazimierzówce.

Wszystkie warsztaty dla dorosłych będą się rozpoczynać o 13.00. 1 grudnia odbędą się w świetlicy w Głuszczyźnie, 8 grudnia w Bramie - Wieży w Dominowie, 10 grudnia w świetlicy w Prawiednikach, 15 grudnia w świetlicy w Kazimierzówce i 17 grudnia w świetlicy w Majdanie Mętowskim.

Spotkania poprowadzą instruktorzy centrum kultury i współpracujących z nim instytucji. Ze względu na sytuację epidemiczną liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób. Zainteresowani mogą się zapisywać telefonicznie pod numerami: 81 751 90 05 i 507 667 300.

Plakat
(fot. BCK w Dominowie)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-swiateczne-warsztaty-dla-duzych-i-malych,26164.html

 

 
Powrót