USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Pójdźmy wszyscy do stajenki

Aktualności

szopka
27.12
2021

Pójdźmy wszyscy do stajenki

Mieszkańcy Prawiedniki i Kalinówki zostali laureatami tegorocznej edycji rodzinnego konkursu szopek bożonarodzeniowych. Organizatorzy z Centrum Kultury w Dominowie właśnie ogłosili werdykt jury, nagrody wręczą w styczniu, a już po świętach zapraszają wszystkich mieszkańców i ich gości do oglądania pokonkursowej wystawy.

Jurorzy podkreślają, że uczestnicy konkursu wykazali się pracowitością, starannością i kreatywnością, zarówno jeśli chodzi o technikę pracy, jak dobór surowców. Oprócz tradycyjnych produktów wykorzystywali m.in rolki po papierze toaletowym czy słomę.

Jury przyznało łącznie trzy nagrody i jedno wyróżnienie. Za najciekawszą uznało propozycję Juliana Majewskiego z Prawiednik. Druga nagroda trafi do Zuzanny, Ksawerego, Agnieszki i Mariusza Trębaczów z Kalinówki, a trzecią odbiorą Joanna, Oliwia i Olaf Szymankowie z Prawiednik. Jedyne wyróżnienie przypadło Wiktorii, Dawidowi, Agacie i Mariuszowi Zalewskim z Dominowa.

Nagrody będą do odebrania po Nowym Roku, ale już po świętach centrum kultury organizuje pokonkursową wystawę. Rodzinne szopki będzie można podziwiać do 14 stycznia.


(fot. BCK w Dominowie)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-pojdzmy-wszyscy-do-stajenki,26334.html

 

 

 

Powrót