USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Moi Dziadkowie - Super Bohaterowie!

Aktualności

Kawałek plakatu
14.01
2022

Moi Dziadkowie - Super Bohaterowie!

O tym, że babcia i dziadek są najlepszymi przyjaciółmi i powiernikami wie każdy wnuczek. Swoje uznanie dla nich młodzi mieszkańcy gminy Głusk mogą wyrazić w formie prac plastycznych, które można zgłosić do konkursu, organizowanego przez miejscowe centrum kultury.

"Moi Dziadkowie - Super Bohaterowie" to propozycja dla dzieci w wieku szkolnym, które mają pełną dowolność w wyborze techniki pracy. Do konkursu można zgłosić propozycje wykonane ołówkiem, kredkami, farbami albo innym sposobem.

Każdy uczestnik może poddać ocenie jury tylko jedną pracę, a nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach wiekowych - dzieci w wieku od 6 do 9 lat oraz między 10 a 15 rokiem życia.

Propozycje trzeba dostarczyć do Biblioteki - Centrum Kultury w Dominowie albo świetlic w Kazimierzówce i w Głuszczyźnie do 21 stycznia. Wyniki mają być ogłoszone trzy dni później, a dzieła młodych plastyków zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie. Ekspozycję w centrum kultury będzie można oglądać przez miesiąc. Galeria zdjęć będzie dostępna również na na profilu BCK w Dominowie na Facebook’u oraz na stronie: www.kultura.glusk.pl, gdzie można znaleźć pełny regulamin konkursu.


(fot. BCK w Dominowie)

Żródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-moi-dziadkowie-super-bohaterowie,26435.html?p=1

Plakat

Powrót