USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Fota kota - edycja II

Aktualności

Kawałek plakatu
07.02
2022

Fota kota - edycja II

Pierwsza edycja konkursu z okazji Dnia Kota, organizowanego przez Bibliotekę - Centrum Kultury w Dominowie cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego w tym roku pomysł będzie kontynuowany. Propozycje można przesyłać do 13 lutego, a wyniki zostaną opublikowane cztery dni później, czyli w Światowym Dniu Kota.

Zadaniem właścicieli kocurów, kotów i kotków, jest sfotografowanie czworonoga w dowolnych pozach, na przykład kiedy śpi, je, mruczy, poluje albo broi. Ważne, by głównym bohaterem zdjęcia był kot.


Każdy może zgłosić maksymalnie trzy propozycje, które trzeba przesłać mailem na adres: bck@glusk.pl.

Ze wszystkich fotografii zostanie utworzona galeria, która zostanie opublikowana na profilu centrum kultury w Dominowie na Facebook'u. W przeciwieństwie do pierwszej edycji konkursu, gdy "kocie piękności" wybierali internauci, tym razem propozycje oceni jury, które ogłosi werdykt w Dniu Kota. Na nagrody mogą liczyć autorzy trzech fotografii, ale jury nie wyklucza również przyznania wyróżnień.

W pierwszej edycji internauci wybierali swojego pupila spośród prawie 100 propozycji. Łącznie oddali ponad pół tysiąca głosów, z których najciekawsza propozycja otrzymała prawie 190.

Pełny regulamin tegorocznego konkursu jest dostępny na stronie: kultura.glusk.pl.


Plakat

(fot. BCK w Dominowie)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-fota-kota-edycja-ii,26544.html?p=1

 

Powrót