USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Zakochani w czytaniu

Aktualności

Kawałek plakatu
09.02
2022

Zakochani w czytaniu

Walentynki to nie tylko upominki, życzenia czy kwiaty. Dorośli mieszkańcy gminy Głusk mogą udowodnić, że zakochać się można… w książkach. Taką propozycję ma Biblioteka - Centrum Kultury w Dominowie, która zaprasza do udziału w konkursie "Zakochani w czytaniu".

Zadaniem uczestników jest przesłanie zdjęć, przedstawiających biblioteczki lub miejsca, w których po prostu lubią czytać. Do fotografii należy dołączyć kilka zdań uzasadnienia - czym dla autora zdjęcia są książki.

Każdy mieszkaniec gminy Głusk oraz czytelnik biblioteki w Dominowie i jej filii w Wilczopolu Kolonii, może przesłać jedną propozycję. Wszystkie znajdą się w wirtualnej galerii, która zostanie opublikowana na profilu BCK w Dominowie na Facebook’u.

Prace można nadsyłać do 13 lutego na adres: bck@glusk.pl z tematem Konkurs "Zakochani w czytaniu", a wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek 14 lutego.

Za najbardziej kreatywną pracę organizatorzy przewidzieli nagrodę rzeczową, ufundowaną przez Pracownię Florystyczną "Fiori" z Dominowa, a pełny regulamin walentynkowej zabawy jest dostępny na stronie: kultura.glusk.pl.

Plakat


(fot. BCK w Dominowie)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-zakochani-w-czytaniu,26564.html?p=1

 

Powrót