USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Wyniki kociego konkursu ogłoszone

Aktualności

Kot
18.02
2022

Wyniki kociego konkursu ogłoszone

Kot uśmiechnięty, smutny, groźny i zaskoczony, odpoczywający na hamaku, drzewie, tapczanie, w kojcu, albo na pralce i z… telefonem komórkowym. M.in. takie zdjęcia do tegorocznego konkursu „Fota Kota”, organizowanego przez Bibliotekę – Centrum Kultury w Dominowie, zgłosili właściciele czworonogów z gminy Głusk. Ogłoszenie wyników odbyło się w czwartek 17 lutego, gdy na całym świecie jest obchodzony oficjalny Dzień Kota.

Jurorzy postanowili przyznać trzy nagrody. Pierwsza trafi do Agnieszki Dudzińskiej z Abramowic Prywatnych za zdjęcia Skoczka i Miodka. Drugą otrzyma Agnieszka Szalak-Krukowska z Dominowa za fotografie Stefana i Nikodema, a trzecią odbierze Renata Banaszkiewicz z Wilczopola za zdjęcie Abii.

Członkowie jury ocenili łącznie prawie 20 propozycji. Część nie została rozpatrzona, ponieważ autorzy niezbyt dokładnie zapoznali się z regulaminem konkursu, w którym organizatorzy wskazali, że przyjmują maksymalnie 3 zdjęcia i pisemne zgłoszenie.

Z "kocich piękności" powstała wirtualna galeria, którą można oglądać na profilu centrum kultury w Dominowie na Facebook'u.

 

(fot. BCK w Dominowie)

Źródło: IAS24
https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-wyniki-kociego-konkursu-ogloszone-foto,26615,1.html 
Powrót