USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Unijny punkt informacyjny na miejscu

Aktualności

Kawałek plakatu
13.06
2022

Unijny punkt informacyjny na miejscu

Eksperci od pozyskiwania unijnych dotacji odwiedzą gminę Głusk. Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich będzie otwarty w urzędzie gminy we wtorek 14 czerwca od 11.30 do 14.00.

Mieszkańcy gminy będą się mogli dowiedzieć nie tylko gdzie szukać dotacji, ale również jak je poprawnie rozliczać. Specjaliści Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego pomogą m.in. określić z jakiego programu można skorzystać, ubiegając się o dotacje na przykład na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej, staże czy szkolenia, a także poinformują o warunkach, kryteriach i procedurach przyznawania środków oraz kolejnych etapach starania się o dofinansowanie.

Podczas konsultacji będzie można także otrzymać publikacje dotyczące funduszy europejskich, które, tak jak wszystkie usługi świadczone w Mobilnym Punkcie Informacyjnym, są bezpłatne.

Osoby, które są zainteresowane tą formą pomocy, ale nie będą mogły się spotkać z ekspertami na miejscu, mogą skorzystać z porad udzielanych przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy ul. Stefczyka 3b w Lublinie, także telefonicznie pod numerami: 81 44 16 864 i 44 16 865.


(fot. sxc.hu)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-unijny-punkt-informacyjny-na-miejscu,27213.html

 

Powrót