USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Wakacyjne zajęcia - kontynuacja

Aktualności

Kawałek plakatu
27.07
2022

Wakacyjne zajęcia - kontynuacja

Lipcowe zajęcia wakacyjne w bibliotece i świetlicach w gminie Głusk cieszyły się tak dużym powodzeniem, że miejscowe centrum kultury postanowiło przedłużyć swoją ofertę na sierpień. Miejsca, częstotliwość i godziny spotkań nie zmieniają się.

Zajęcia artystyczne będą się odbywać w świetlicach w Głuszczyźnie i Kazimierzówce, a literacko-plastyczne w bibliotece w Dominowie. W Głuszczyźnie młodzi mieszkańcy gminy Głusk będą się spotykać od 2 sierpnia we wtorki i czwartki o 14.00, natomiast w Kazimierzówce - od 1 sierpnia o tej samej porze w poniedziałki i środy. Z kolei zajęcia w bibliotece w Dominowie są planowane od 5 sierpnia w piątki, także o 14.00.

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zainteresowani powinni się wcześniej zapisać. Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie pod numerami: 81 751 90 05 i 507 667 300.

W wakacyjnej ofercie jest jeszcze spektakl "Kto w bibliotece gości i kradnie mądrości" w wykonaniu Teatru "Maska" z Krakowa. To widowisko o tym, że czytanie książek rozwija wyobraźnię i zdolność myślenia, a także poszerza słownictwo i wiedzę o otaczającym świecie. Bohaterem spektaklu jest Skrzat, pochłonięty literaturą do tego stopnia, że niemal nie zauważa realnego świata. Kiedy cały jego księgozbiór kradnie Sowa, która chce stać się prawdziwym "symbolem mądrości", Skrzat postanawia go odzyskać, korzystając z pomocy tajnego agenta Biedronka Donka.

Przedstawienie w gminie Głusk zostanie zaprezentowane dwukrotnie 10 sierpnia. Najpierw o 16.30 obejrzą je widzowie w Głuszczyźnie, a o 18.00 w Kazimierzówce.


(fot. BCK w Dominowie)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-wakacyjne-zajecia-kontynuacja,27460.html?p=1

Plakat

 
Powrót