USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Przyjdź na Dożynki Gminne i...

Aktualności

grafika z logo programu, herbem i napisami Gminny Punkt  konsultacyjno-informacyjny programu "Czyste Powietze"
02.09
2022

Przyjdź na Dożynki Gminne i skorzystaj z punktu informacyjnego programu "Czyste powietrze"

Szanowni Państwo, podczas dożynek gminnych w Dominowie w dniu 4 września br. można będzie skorzystać z punktu informacyjnego programu "Czyste powietrze". Serdecznie zapraszamy

Gmina Głusk zawarła porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska w Lublinie w sprawie utworzenia w gminie Głusk punktu konultacyjnoinformacyjnego priorytetowego program Czyste Powietrze. W ramach funkcjonowania punktu mieszkańcy gminy Głusk mają możliwość uzyskania informacji o programie „Czyste Powietrze”, otrzymania materiałów informacyjnych i promocyjnych oraz uzyskania pomocy w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie. 

Uwaga Mieszkańcy gminy Głusk Punkt konsultacyjno – informacyjny programu „Czyste Powietrze” zlokalizowany będzie przed budynkiem Urzędu Gminy Głusk w dniu 04 września 2022 r. w trakcie festynu XVII DOŻYNKI GMINNE W DOMINOWIE. Mieszkańcom zainteresowanym m.in. wymianą starych pieców, termomodernizacją budynków mieszkalnych w ramach dofinansowania z programu „Czyste Powietrze” w godzinach 13 00 – 15 30 udzielane będą bezpośrednie konsultacje z uzyskaniem informacji o Programie, otrzymaniem materiałów informacyjnych i promocyjnych.

Baner Czyste Powietrze

Ikona pdfProgram czyste Powietrze Gmina Głusk Broszura, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [445.97 KB]

Ikona docxProgram czyste Powietrze Gmina Głusk Broszura, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [161.82 KB]

Powrót