USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Dzień Matki w centrum kultury

Aktualności

Kawałek plakatu
23.05
2023

Dzień Matki w centrum kultury

Artystyczne prezenty na Dzień Matki ma dla mieszkanek gminy Głusk miejscowe centrum kultury. W sobotę 27 maja placówka zaprasza na koncert chóru szkolnego, występ lokalnej grupy teatralnej i spektakl w wykonaniu aktorów amatorów z Opola Lubelskiego.

 

Jako pierwszy w sobotnie popołudnie o 16.00 w sali widowiskowej Biblioteki - Centrum Kultury w Dominowie zaprezentuje się Chór Dziecięcy "Con Passione". Zespół, działający w Szkole Podstawowej nr 47 w Lublinie, tworzą m.in. uczniowie z gminy Głusk. Koncert w Dominowie będzie dla podopiecznych Iwony Matysiewicz debiutem na głuskiej scenie.

Po koncercie chóru mamy będą oklaskiwać występ Grupy Teatralnej "Być kobietą" z BCK w Dominowie.

Program sobotnich obchodów dopełni "Moralność Pani Dulskiej" w wykonaniu Grupy Teatralnej "Pokolenie" z Opolskiego Centrum Kultury, prowadzonej od początku działalności zespołu przez Marka Grabowskiego. To on wyreżyserował spektakl, a za muzykę odpowiada Daniel Skotnicki. Grupa nie jest anonimowa dla widzów z gminy Głusk. W styczniu 2020 roku w centrum kultury w Dominowie opolscy aktorzy zaprezentowali "Betlejem Polskie".

Wszystkie sobotnie występy można obejrzeć bezpłatnie.

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-dzien-matki-w-centrum-kultury,28957.html?p=1

Plakat

 

Powrót