USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Bożonarodzeniowe warsztaty z CK...

Aktualności

Baner z napisem "Warsztaty Bożonarodzeniowe" z otoczeniem z gałązek i czerwonych bombek na niebieskim tle wzbogaconym o płatki śniegu.
06.12
2023

Bożonarodzeniowe warsztaty z CK rozpoczęte

Zajęciami w Bramie-Wieży w Dominowie we wtorek 5 grudnia w gminie Głusk rozpoczął się cykl warsztatów bożonarodzeniowych, organizowanych przez miejscowe centrum kultury. W najbliższych dniach podobne zajęcia odbędą się jeszcze w czterech miejscach, ale by wziąć w nich udział trzeba się wcześniej zapisać.

Warsztaty poprowadzą instruktorzy centrum kultury i współpracujących z nim instytucji, a ich uczestnicy nauczą się wykonywać m.in. bombki, ozdoby choinkowe, stroiki oraz inne elementy dekoracyjne. Materiały zapewniają organizatorzy, którzy proszą zainteresowane osoby, by wcześniej zadeklarowały udział w zajęciach, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Po wtorkowych warsztatach w Dominowie, kolejne odbędą się: w czwartek 7 grudnia najpierw o 12.00 w świetlicy w Majdanie Mętowskim, a o 17.00 w świetlicy w Kazimierzówce oraz w następną środę 13 grudnia o 12.00 w remizie strażackiej w Prawiednikach. Cały cykl zakończy się we wtorek 19 grudnia o 13.00 w świetlicy w Ćmiłowie.

Część chętnych już się zgłosiła, ale lista uczestników jeszcze jest otwarta. Zapisy odbywają się telefonicznie pod numerami: 81 751 90 05 i 507 667 300.

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-bozonarodzeniowe-warsztaty-z-ck-rozpoczete,29996.html

 

Powrót