USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Zapisy na szósty turniej halówki

Aktualności

Piłka nożna leży w pobliżu linii bramkowej wewnątrz małej bramki na drewnianej podłodze, sugerując halową grę w piłkę nożną.
07.03
2024

Zapisy na szósty turniej halówki

Drużyny, które chcą zagrać w kolejnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Głusk, mogą kompletować składy. Organizowane po raz szósty zawody odbędą się 17 marca, ale lista uczestników zawodów zostanie zamknięta cztery dni wcześniej.

Mogą się na niej znaleźć zespoły, złożone z 6 do 10 zawodników, zamieszkałych w tej samej miejscowości w gminie Głusk. W każdej drużynie można zgłosić jedną dodatkową osobę, tzw. gościa z innej miejscowości lub nawet z sąsiednich gmin, na przykład Jabłonna czy Lublin.

W każdej ekipie musi się znaleźć, co najmniej dwóch piłkarzy, którzy ukończyli 30 lat, czyli urodzili się przed 17 marca 1994 roku.

Zgodnie z regulaminem, w turnieju organizatorzy mają prawo przyznania maksymalnie dwóch "dzikich kart" dla drużyn składających się wyłącznie z pracowników urzędu gminy, nauczycieli wychowania fizycznego z gminnych szkół oraz z byłych zawodników Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Głusk. W tym przypadku wszyscy zawodnicy muszą mieć ukończone 30 lat, ale warunek o zameldowaniu lub zamieszkaniu w gminie nie ma zastosowania.

W zawodach może wziąć udział maksymalnie 12 zespołów, przy czym z jednej miejscowości mogą być zgłoszone maksymalnie 2 drużyny. W przypadku pełnej obsady turnieju rywalizacja będzie się odbywać w czterech grupach po trzy drużyny, a mecze będą rozgrywane systemem "każdy z każdym". Do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy, czyli łącznie osiem zespołów.

Oprócz pucharów dla najlepszych czterech drużyn, ufundowanych przez wójta gminy Głusk Jacka Anasiewicza, organizatorzy chcą w ten sam sposób uhonorować najlepszego strzelca i bramkarza. Fundatorką indywidualnych wyróżnień jest przewodnicząca rady gminy Sylwia Jurek.

Zespoły, które chcą zagrać w tegorocznym turnieju, powinny wypełnić formularz dostępny na stronie: www.glusk.pl i jak najszybciej dostarczyć go do organizatorów. Można to zrobić osobiście, przekazując dokument do Bogusława Kukuryka lub wysyłając go za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat@glusk.pl. Informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 81 75 18 650 lub 662 108 258.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa w środę 13 marca, dzień później odbędzie się spotkanie organizacyjne kapitanów zgłoszonych drużyn, a zawody odbędą się 17 marca o 9.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Mętowie.

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-zapisy-na-szosty-turniej-halowki,30470.html?p=1

 

Powrót