USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Dziecięce święto na placu przy urzędzie

Aktualności

Baner informuje o Festynie z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 8 czerwca w godzinach od 14:00 do 19:00 na placu przy budynku UG w Dominowie. Zawiera grafiki zabawek i słońca.
07.06
2024

Dziecięce święto na placu przy urzędzie

Najmłodsi mieszkańcy gminy Głusk będą razem świętować Dzień Dziecka w najbliższą niedzielę. Rodzinny festyn, na który zapraszają wójt i Biblioteka - Centrum Kultury w Dominowie, rozpocznie się 8 czerwca o 14.00 na placu przy urzędzie gminy.

Niedzielna impreza będzie okazją do promocji lokalnych artystów, spotkania z nietypowymi zwierzakami, obejrzenia pokazów strażackich i degustacji łakoci, ulubionych nie tylko przez milusińskich.

Na plenerowej scenie wystąpią m.in.: Orkiestra Dęta Gminy Głusk, Zespół Tańca Nowoczesnego "Domino Jazz", Zespół Tańca Ludowego "Mały Głusk", uczniowie Studia Wokalnego "Sing it" oraz dzieci ze szkół podstawowych w gminie Głusk.

Ponadto Gminny Ludowy Klub Sportowy Głusk przygotowuje gry i zabawy sportowe, druhowie z gminnych jednostek OSP pochwalą się wozami strażackimi i wyposażeniem, a instruktorki BCK poprowadzą warsztaty i tańce animacyjne.

Goście uzdolnieni plastycznie będą mogli wziąć udział w plenerowym malowaniu na sztalugach, a wszyscy odwiedzić stoisko z żywymi alpakami oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z chodzącymi maskotkami.

Łasuchom organizatorzy będą oferować lody, watę cukrową i popcorn, a piknikowe menu uzupełnią przysmaki od "Bistro Mika" w Dominowie.

Na sobotnią imprezę warto przyjść w bajkowym przebraniu, które będą oceniane w konkursie, adresowanym zarówno do dzieci, jak i do dorosłych.


(fot. BCK w Dominowie)

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-dzieciece-swieto-na-placu-przy-urzedzie,30964.html?p=1

 

Plakat promujący wydarzenie "Festyn z okazji Dnia Dziecka" z kolorową grafiką, harmonogramem atrakcji oraz ilustracjami postaci z bajek i strzałkami pokazującymi kierunek do miejsc rozrywki.
Powrót