USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Turniej piłkarski o Puchar Wójta

Aktualności

Turniej piłkarski o Puchar Wójta
16.06
2017

Turniej piłkarski o Puchar Wójta

Wójta Gminy Głusk zaprasza na turniej piłkarski o puchar Wójta. Turniej odbędzie się 02.07.2017 na boisku „Orliku” w Dominowie, zainteresowane zespoły mogą się zgłaszać do 28 czerwca. To propozycja dla amatorskich ekip, złożonych z 6 do 10 zawodników, zamieszkałych w gminie Głusk.

Wójta Gminy Głusk zaprasza na turniej piłkarski o puchar Wójta. Turniej odbędzie się 02.07.2017  na boisku  „Orliku” w Dominowie,  zainteresowane zespoły mogą się zgłaszać do 28 czerwca. To propozycja dla amatorskich ekip, złożonych z 6 do 10 zawodników, zamieszkałych w gminie Głusk. Jedna osoba może zostać zgłoszona tylko w jednej drużynie. W każdej ekipie musi się znaleźć, co najmniej, dwóch piłkarzy, którzy ukończyli 30 lat, przy czym na placu gry stale musi występować jeden.

Organizatorzy przewidują, że w rozgrywkach weźmie udział 12 zespołów, ale z jednej miejscowości można zgłosić maksymalnie dwie ekipy. Kolejna będzie wpisana na listę rezerwową i może wziąć udział w turnieju tylko pod warunkiem, że zgłosi się mniej niż 12 drużyn. O zakwalifikowaniu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń.

Do pobrania

Formularz zgłoszenia drużyny, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [68.50 KB]

Plan gier , plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [328.48 KB]

Regulamin 2017, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [264.60 KB]

Powrót