Jesteś na: Aktualności Zamelduj się w Gminie Głusk

Aktualności   Odsłuchaj

Zamelduj się w Gminie Głusk

Władze Gminy Głusk zwracają się z prośbą do nowych mieszkańców Gminy.

Jeśli kupiłeś lub wybudowałeś dom w naszej gminie i mieszkasz - zamelduj się lub zgłoś ten fakt do Drugiego Urzędu Skarbowego. Dzięki temu cześć twoich podatków wpłynie do budżetu Gminy. Z każdego 1000 zł zapłaconego przez podatnika podatku dochodowego, 380 zł trafia do gminy. Im więcej mieszkańców ma gmina, tym więcej podatków wpływa do budżetu gminnego. Więcej pieniędzy w budżecie oznacza więcej zrealizowanych inwestycji.
 
Jeśli więc chcesz za swoje pieniądze jeździć po lepszych drogach na terenie naszej gminy, chodzić po nowych chodnikach, pomóc w remontach i wyposażeniu szkół przyjdź do Ewidencji Ludności w Urzędzie Gminy i złóż wniosek o zameldowanie. Wówczas twoje pieniądze zostaną wykorzystane na rozwój infrastruktury gminnej, która będzie służyć również tobie i twoim bliskim.
 
Pomyśl o miejscu zamieszkania przy płaceniu podatku!
 
Jeśli jednak nie chcesz bądź nie możesz obecnie się zameldować, wypełnij i złóż w Urzędzie Skarbowym deklarację NIP-3, w której jako miejsce zamieszkania wskażesz Gminę Głusk. Wówczas również część twojego podatku zostanie przekazana do budżetu Gminy.
Powrót