USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Nowa linia autobusowa w Gminie Głusk

Aktualności

Nowa linia autobusowa w Gminie Głusk
05.10
2019

Nowa linia autobusowa w Gminie Głusk

Od dnia 7.10.2019 roku na trasie: Nowiny - Prawiedniki - Prawiedniki Kolonia - Ćmiłów - Mętów - Wólka Abramowicka - Dominów - Wilczopole - Wilczopole Kolonia - Kliny - Majdan Mętowski i z powrotem, zacznie funkcjonować nowa linia autobusowa po terenie gminy Głusk.

Jako jedna z nielicznych gmin naszego powiatu podpisaliśmy umowę na dofinansowanie przewozów autobusowych realizowanych na terenie naszej gminy. Otrzymamy na ten cel z budżetu państwa 1 zł do każdego tzw. wozo-kilometra. Pozostałą część kosztów mają stanowić wpływy z biletów oraz dopłata z budżetu gminy. Umowa została podpisana z terminem realizacji- do końca 2019 roku.

To, czy komunikacja będzie funkcjonować dłużej, zależy od intensywności korzystania z niej przez pasażerów. Zachęcamy więc mieszkańców naszej gminy do korzystania z nowej linii autobusowej.

W załączeniu rozkład jazdy:

Rozkład jazdy, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [290.39 KB]

Powrót