USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Zaproszenie na spotkanie informacyjne...

Aktualności

Zaproszenie na spotkanie informacyjne w sprawie OZE
09.12
2019

Zaproszenie na spotkanie informacyjne w sprawie OZE

Wójt Gminy Głusk informuje, że 16.12.2019 r. o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej w miejscowości Wilczopole-Kolonia odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Głusk dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii, rozwiązań energooszczędnych i niskoemisyjnych w ramach projektu pn. „Rozbudowa i modernizacja energetyczna Zespołu Szkół w Kalinówce”. Prelegentami będą pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

W spotkaniu wezmą także udział przedstawiciele firmy Hymon Energy sp zo.o., która do końca kwietnia 2020 r. zamontuje 213 szt. nowoczesnych instalacji, wykorzystujących odnawialne źródła energii – ogniwa fotowoltaiczne. Zostanie omówiona tematyka montażu ogniw fotowoltaicznych oraz uzupełnienia braków formalnych w dokumentacji. Proszę pobrać, wypełnić i przynieść na spotkanie dwie ankiety umieszczone w załączniku do informacji oraz rachunek za energię z ostatniego okresu.
 
Zapraszamy wszystkie osoby zakwalifikowane do I naboru projektu dotyczącego odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika), oraz wszystkich mieszkańców Gminy Głusk.
 
Dnia 19.12.2019 r. o godz. 15:00 w sali narad Urzędu Gminy Głusk w Dominowie odbędzie się II spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Głusk dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii, rozwiązań energooszczędnych i niskoemisyjnych w ramach projektu pn. „Rozbudowa i modernizacja energetyczna Zespołu Szkół w Kalinówce”. Prelegentami będą pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy Głusk
 
Powrót