USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności INFORMACJE O MONTAŻU INSTALACJI...

Aktualności

INFORMACJE O MONTAŻU INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH
17.01
2020

INFORMACJE O MONTAŻU INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

W miesiącu styczniu w gminie Głusk rozpocznie się montaż 213 szt. instalacji fotowoltaicznych o mocy od 2 do 10 kW.

Wykonawcą tego zadania jest firma Hymon Energy Sp. z o.o. z Tarnowa a realizowane jest ono w ramach projektu pn. „Budowa infrastruktury OZE na terenie Gminy Głusk – instalacje fotowoltaiczne” współfinansowanego ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4. Energia Przyjazna Środowisku Działanie 4.1. Wsparcie wykorzystania OZE.
 
W związku z tym, prosimy naszych mieszkańców o wywiązanie się z obowiązków spoczywających na nich, a wynikających z wcześniej podpisanych umów. Bezwzględnie prosimy o wypełnienie i dostarczenie do urzędu gminy; umów, pełnomocnictw i rachunków za energię za ostatni rok. W załączniku poniżej przedstawiamy harmonogram przysłany przez instalatora, z którego dowiedzieć się można o przewidywanym okresie montażu urządzeń w poszczególnych miejscowościach. Właściciele domów, na których instalacje będą montowane w miesiącach styczeń- luty w najbliższych dniach otrzymają wezwania do zapłaty, w których zawarte będą ostateczne kwoty do zapłaty. Wezwania sukcesywnie wysyłane będą także do mieszkańców innych miejscowości.
 
Montaż urządzeń może być wykonany tylko po wpłaceniu pełnej kwoty udziału mieszkańca w instalacji. Po 20 stycznia w pierwszych miejscach gdzie odbędą się montaże instalacji, pojawią się pracownicy firmy, by omówić termin oraz szczegóły techniczne instalacji. Na prośbę mieszkańców w załącznikach poniżej przedstawiamy Państwu karty katalogowe inwerterów i paneli fotowoltaicznych, jak również dokumenty, które należy wypełnić, podpisać i dostarczyć do urzędu, jeśli ktoś jeszcze nie dopełnił tego obowiązku.
 
Prosimy o poważne potraktowanie powyższych informacji.
 
Załączniki:
 
Powrót