USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Wydarzenia kulturalne i sportowe Szkolny pokaz talentów

Aktualności kulturalne i sportowe

Grafika z napisem: „MAM TALENT" POKAZ TALENTÓW DLA KLAS 1-3
26.04
2021

Szkolny pokaz talentów

Nie wszystkie zdolności można ujawnić w szkole na tradycyjnych lekcjach, a jeszcze trudniej zaprezentować je przy zdalnym nauczaniu. Uczniowie młodszych klas Szkoły Podstawowej w Kalinówce mają taką szanse, zgłaszając propozycje do Szkolnego Pokazu Talentów.

Dzieci z klas I - III mogą w ten sposób pochwalić się publicznie zdolnościami wokalnymi, tanecznymi, recytatorskimi, plastycznymi albo manualnymi. Pokaz jest również okazją do zaprezentowania sprawności fizycznej, gry aktorskiej, twórczości kabaretowej oraz umiejętności gry na dowolnym instrumencie.

Występ, który może trwać od 2 do 5 minut trzeba nagrać i wysłać mailem. W przypadku umiejętności plastycznych film można nagrać w przyśpieszeniu i dołączyć pliki ze zdjęciami gotowej pracy.

Zgłoszenia trzeba przesłać na adres: pokaztalentow.spk@gmail.com do 30 kwietnia.

Pełny regulamin jest dostępny na stronie internetowej szkoły, a dodatkowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 81 751 21 74.


(fot. SP w Kalinówce)

Plakat z informacjami: MAM TALENT POKAZ TALENTOW DLA KLAS 1-3 99 „BO WAŻNE JEST, BY PAMIĘTAĆ, ŻE W KAŻDYM DRZEMIE JAKIŚ UKRYTY TALENT- TRZEBA GO TYLKO W SOBIE ODNALEŹĆ, A POTEM STARANNIE PIELĘGNOWAĆ." Organizatorzy: Anna Iwan, Anna Skaskiewicz, Weronika Kurzempa, Agnieszka Tyniec

 

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-szkolny-pokaz-talentow,25060.html

 

Powrót