USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Wydarzenia kulturalne i sportowe Kto chce zaśpiewać dla mamy?

Aktualności kulturalne i sportowe

Baner z napisem:
20.05
2021

Kto chce zaśpiewać dla mamy?

Młodzi mieszkańcy gminy Głusk mają coraz mniej czasu na zgłoszenie propozycji do internetowego koncertu z okazji Dnia Matki. Centrum kultury w Dominowie czeka na piosenki lub śpiewane, autorskie życzenia tylko do najbliższego piątku.

Nagrania do przeglądu wokalnego mogą przesyłać dzieci i młodzież, bez ograniczeń wiekowych, z gminy Głusk oraz inni czytelnicy miejscowej biblioteki.

Każdy może zaprezentować jedną piosenkę lub zaśpiewać własne życzenia, nagrane z podkładem muzycznym lub własnym akompaniamentem, albo a’capella.

Maksymalnie 5-minutowe nagrania można zarejestrować telefonem komórkowym, tabletem, aparatem fotograficznym lub innym powszechnie dostępnym sprzętem i przesłać mailem na adres: bck@glusk.pl z dopiskiem "Zaśpiewaj piosenkę dla mamy". Termin przyjmowania propozycji upływa 21 maja.

Przegląd nie ma formuły konkursu, a formą docenienia wszystkich wykonawców będzie zaprezentowanie nagrania w internetowym koncercie z okazji Dnia Matki udostępnionym 26 maja na profilu Biblioteki - Centrum Kultury w Dominowie na Facebook’u.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki, a pełny regulamin przeglądu wraz z kartą zgłoszeniową są dostępne na stronie: www.centrumkulturyipromocjigminyglusk.pl.


(fot. BCK w Dominowie)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-kto-chce-zaspiewac-dla-mamy,25175.html?p=1

 

 
 
Powrót