USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Wydarzenia kulturalne i sportowe Zapisy na ferie

Aktualności kulturalne i sportowe

Kawałek plakatu
09.01
2023

Zapisy na ferie

Pierwszy semestr roku szkolnego jeszcze się nie skończył, ale niektórzy już myślą o zimowych feriach. Dzieci i młodzież z gminy Głusk mogą skorzystać z propozycji, które przygotowała Biblioteka - Centrum Kultury w Dominowie.

W tym roku zajęcia będą się odbywać nie tylko w Dominowie, ale również świetlicach w Kazimierzówce i w Głuszczyźnie. Pierwsze spotkania są planowane na 16 stycznia, ale zapisy chętnych już się rozpoczęły.

Organizatorzy oferują, m.in. gry i zabawy ruchowo-rekreacyjne, projekcje filmowe, warsztaty plastyczne, artystyczne i teatralne, a także zajęcia chemiczne i warsztaty szycia.

Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku od 7 do 10 lat, które mieszkają w gminie Głusk, a warunkiem wpisania na listę uczestników jest wypełnienie karty kwalifikacyjnej i złożenie jej do 12 stycznia w bibliotece w Dominowie.

Szczegółowy program zajęć i kartę zgłoszeniowa można pobrać ze strony: kultura.glusk.pl lub w bibliotece, a dodatkowe informacje uzyskać także telefonicznie pod numerami: 81 75 19 005 lub 507 667 300.Plakat
(fot. arch. BCK w Dominowie)

źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-zapisy-na-ferie,28265.html?p=1

 

Powrót