USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Wydarzenia kulturalne i sportowe Nowy sezon aktywnych i kreatywnych

Aktualności kulturalne i sportowe

Nowy sezon aktywnych i kreatywnych
20.02
2019

Nowy sezon aktywnych i kreatywnych

W błyskawicznym tempie przebiegały zapisy mieszkańców gminy Głusk na nowy cykl warsztatów z cyklu „Aktywni i kreatywni”, organizowany przez Bibliotekę-Centrum Kultury w Dominowie. Pierwsze w tym roku spotkanie odbędzie się w środę 27 lutego, a limit chętnych wyczerpał się w ciągu zaledwie dwóch dni.

- Takie zajęcia odbywają się od 2017 roku i przeważnie mają charakter artystyczno-rękodzielniczy. Uczestnicy warsztatów wykonywali już m.in. bożonarodzeniowe bombki i wielkanocne stroiki oraz wiele innych wyrobów, a tematem najbliższego spotkania będą anioły powertex – zapowiadają autorzy pomysłu.Podkreślają przy tym, że tematykę starają się ustalać razem z zainteresowanymi, by jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby i zainteresowania.
 
Lista uczestników najbliższych zajęć jest zamknięta, ale kolejni mieszkańcy gminy będą mieć okazję skorzystania z takich propozycji w późniejszym terminie. Pomysłodawcy spotkań mają nadzieję, że tegoroczne warsztaty będą się odbywać co najmniej 1 raz w miesiącu i już teraz zachęcają do udziału w marcowych warsztatach, które będą poświęcone tematyce wielkanocnej. Przy okazji mają nadzieję, że w przeciwieństwie do dotychczasowych spotkań, zdominowanych przez panie, do udziału w kolejnych zajęciach skuszą się również panowie.Wszystkie materiały zapewniają organizatorzy, a termin kolejnych warsztatów będzie opublikowany na stronie internetowej centrum kultury w Dominowie i na jego profilu na Facebook’u.
Powrót