USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Wydarzenia kulturalne i sportowe Czwarty turniej halówki o puchar wójta

Aktualności kulturalne i sportowe

Czwarty turniej halówki o puchar wójta
08.02
2019

Czwarty turniej halówki o puchar wójta

Czy po trzech latach dominacji "Czarne Konie" z Mętowa znajdą pogromcę w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Głusk? Próbę detronizacji tej drużyny w kolejnej edycji rozgrywek podejmie 10 zespołów, a zwycięzca będzie znany w niedzielne popołudnie.

Otwarte dla publiczności zawody rozpoczną się 10 lutego o 9.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Mętowie od fazy grupowej. W grupie A będą rywalizować - ZiSS Mętów, "Szponta" Prawiedniki, "Jutrzenka" Ćmiłów i Prawiedniki Tim. Grupę B tworzą - "Ave" Głuszczyzna, "Pasikoniki" Mętów, "Tiki Taka" Kalinówka i Żabia Wola. Triumfatorzy wszystkich dotychczasowych tuniejów, czyli "Czarne Konie" z Mętowa znalazły się w grupie z "Old Boye" GLKS i "Homer" Kalinówka.

Mecze będą się odbywać między drużynami złożonymi z 6 do 10 zawodników z gminy Głusk. W każdej musi być co najmniej dwóch piłkarzy, którzy ukończyli 30 lat, czyli urodzili się przed 10 lutego 1989 roku.

Po rundzie zasadniczej po trzy najlepsze ekipy zagrają w ćwierćfinałach, a około 14.30 powinien się rozpocząć mecz finałowy. Oprócz pucharów dla najlepszych czterech drużyn, organizatorzy przygotowali nagrody dla najlepszego strzelca i bramkarza.
 
Powrót