USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Wydarzenia kulturalne i sportowe Przedświąteczne propozycje centrum...

Aktualności kulturalne i sportowe

Przedświąteczne propozycje centrum kultury
11.03
2019

Przedświąteczne propozycje centrum kultury

Na kilka tygodni przed świętami mieszkańcy gminy Głusk mogą nauczyć się albo rozwinąć swoje umiejętności wykonywania wielkanocnych ozdób. Biblioteka-Centrum Kultury w Dominowie zaprasza do udziału w świątecznych warsztatach, które będą się odbywać także w Kalinówce, Prawiednikach, Wilczopolu i Majdanie Mętowskim.

Cykl spotkań, które poprowadzi instruktorka plastyki Aleksandra Wiącek-Zaroda, rozpocznie się w drugiej połowie marca, ale zapisy chętnych już się rozpoczęły. - Planujemy zebranie grup, liczących maksymalnie 20 osób, dlatego zainteresowani powinni się zgłosić jak najszybciej - apelują organizatorzy. Oni zadbają także o materiały do tworzenia wielkanocnych arcydzieł.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 marca w Bramie-Wieży w Dominowie. Tydzień później zajęcia są planowane w szkole w Kalinówce, a potem także - 1 kwietnia w remizie OSP w Prawiednikach, 3 kwietnia w filii bibliotecznej w Wilczopolu i 10 kwietnia w świetlicy w Majdanie Mętowskim.

Wszystkie będą poświęcone wielkanocnym stroikom, pisankom i innym świątecznym ozdobom.

B-CK w Dominowie planuje również warsztaty wykonywania palm wielkanocnych. To spotkanie odbędzie się 23 marca w Bramie-Wieży w Dominowie.

Zgłoszenia na wszystkie zajęcia są przyjmowane telefonicznie pod numerami: 81 75 19 005 i 507 667 300, a pełny harmonogram spotkań jest dostępny na stronie: www.centrumkulturyipromocjigminyglusk.pl i profilu placówki na Facebook'u.

Przedświąteczne propozycje centrum kultury

(fot. B-CK w Dominowie)

Powrót