USTAWIENIA

Jesteś na: Aktualności Wydarzenia kulturalne i sportowe Nie tylko ferie z centrum kultury

Aktualności kulturalne i sportowe

Nie tylko ferie z centrum kultury
20.01
2020

Nie tylko ferie z centrum kultury

Przedstawienie o tym jak "Renifer Niko ratuje zimę", zabawy "W krainie śniegu" i warsztaty plastyczne proponuje na drugi tydzień ferii uczniom z gminy Głusk Biblioteka - Centrum Kultury w Dominowie.

Spektakl o bohaterskim reniferze w wykonaniu aktorów Teatru Blaszany Bębenek odbędzie się we wtorek 21 stycznia o 15.00 w sali widowiskowej BCK w Dominowie. To historia inspirowana animowanym filmem o małym zwierzaku, który za wszelką cenę chce nauczyć się latać i dołączyć do latającej eskadry reniferów, zaśnieżającej ziemię. W widowisku, zawierającym oprócz gry aktorskiej elementy wokalno-muzyczne, występują także... widzowie, którzy nie są tylko biernymi obserwatorami, a aktywnymi uczestnikami scenicznych wydarzeń.Dzień wcześniej, czyli w poniedziałek 20 stycznia o 16.00, centrum kultury zaprasza na zabawy i animacje "W krainie śniegu", a w środę 22 i czwartek 23 stycznia między 11.00 a 13.00 placówka oferuje warsztaty plastyczne w świetlicy w Wilczopolu.
 
W przyszłym tygodniu BCK organizuje również wyjazd na koncert "W krainie królowej śniegu" do Filharmonii Lubelskiej. Lista 50 osób, które zapisały się na tę wyprawę, jest już zamknięta.

Młodzieży i dorosłym mieszkańcom gminy Głusk centrum kultury poleca "Betlejem Polskie" według Lucjana Rydla w wykonaniu Teatru "Pokolenie" z Opola Lubelskiego. Ten spektakl odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o 15.00 w BCK w Dominowie.

Źródło: https://ias24.eu/aktualnosci,glusk-nie-tylko-ferie-z-centrum-kultury,22808.html?p=1

Powrót