USTAWIENIA

Jesteś na: Środowisko Odnawialne źródła energii - Informacje INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU...

Odnawialne źródła energii

Liczniki
19.01
2022

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU PN.: „OZE W GMINIE GŁUSK”

W związku z realizacją projektu pn.: „OZE w gminie Głusk”, prosimy o wypełnienie pełnomocnictwa dla Wykonawcy firmy Solartime Sp. z o.o. z Rzeszowa w celu zgłoszenia 
w Państwa imieniu instalacji fotowoltaicznej do Zakładu Energetycznego.

 

Wypełniony dokument należy dostarczyć do Urzędu Gminy Głusk ul. Rynek 1, 20-388 Dominów.

 

Informacje pomocne w uzupełnieniu dokumentów: 

Numer punktu poboru energii (PPE) nie jest tym samym co identyfikator miejsca poboru. Informacje o PPE znajdują się na umowie z Zakładem Energetycznym. Zamiennie można stosować nr ewidencyjny klienta. W przypadku braku możliwości wglądu do umowy, informację w tym zakresie można uzyskać dzwoniąc do Rejonu Energetycznego (w przypadku gminy Głusk jest to PGE Dystrybucja, Oddział Lublin, Rejon Energetyczny Lublin Miasto lub PGE Dystrybucja, Oddział Lublin, Rejon Energetyczny Lublin Teren, numer tel.: (81) 445 10 00.

Zabezpieczenie przedlicznikowe (przykładowo B25A) oraz nr licznika do odczytania ze skrzynki z licznikiem energii elektrycznej (zdjęcie poglądowe w załączniku).  

Moc przyłączeniową można znaleźć na rachunku za energię. Mocą przyłączeniową nie jest moc instalacji PV (np. 3,24 kW). 

Pełnomocnictwo powinno być podpisane imieniem i nazwiskiem. Pełnomocnictwo podpisuje osoba, która zawierała umowę z Zakładem Energetycznym (Nabywca z pierwszej strony rachunku za energię). W przypadku większej ilości nabywców (np. małżeństwo), konieczne jest udzielenie pełnomocnictwa przez każdą z nich (np. męża i żonę). 

Wszystkie dane zawarte w arkuszu technicznym są niezbędne do prawidłowego uzupełnienia Zgłoszenia Mikroinstalacji. Brak którejkolwiek z nich uniemożliwia wykonanie kompletnej dokumentacji i zgłoszenia instalacji do zakładu energetycznego.

 

Ikona pdfFaktura FV, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [324.60 KB]

Ikona pdfPełnomocnictwo i arkusz do PGE, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [1.78 MB]

Zdjęcie licznika

 

 

Powrót