USTAWIENIA

Jesteś na: Środowisko Program Czyste Powietrze
Program Czyste Powietrze

Grafika: PROGRAM CZYSTE POWIETRZE - w trosce o zdrowie, klimat i środowisko! Dofinansowanie nowych źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych

 

Punkt konsultacyjno-infomacyjny programu "Czyste Powietrze" w Urzędzie Gminy Głusk

Informujemy, że Gmina Głusk zawarła porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w sprawie utworzenia w gminie Głusk punktu konsultacyjno-informacyjnego priorytetowego programu Czyste Powietrze. Punkt informacyjno-konsultacyjny programu Czyste Powietrze w gminie Głusk czynny jest we wtorki w godzinach od 800 do 1600, w środy w godzinach od 800 do 1200 oraz w czwartki w godzinach od 7:15 do 15:15 pod numerem telefonu 81 7519716.

Bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się będzie we wtorki w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz w czwartki w godzinach od 7:30 do 14:00.

Do obsługi punktu informacyjno-konsultacyjnego wyznaczony jest pracownik Urzędu Gminy Głusk – Teresa Wojtyła,

W ramach funkcjonowania punktu informacyjno-konsultacyjnego Mieszkańcy mają możliwość uzyskania informacji o programie Czyste Powietrze, otrzymania materiałów informacyjnych i promocyjnych o Programie oraz uzyskania pomocy w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie.

Szczegółowe informacje nt. programu Czyste Powietrze dostępne są również na stronie internetowej programu: czystepowietrze.gov.pl oraz na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony środowiska w Lublinie: www.wfos.lublin.pl w zakładce czyste powietrze

Program Czyste Powietrze