USTAWIENIA

Jesteś na: Kultura i Sport Akademia futbolisty
Akademia futbolisty

Logo - Akademia Footbolisty GłuskEdukacja i rozwój w stylu Sport & Fun

Ponad setka roześmianych twarzy młodych sportowców, pięć wyselekcjonowanych grup treningowych, trzy treningi w tygodniu oraz indywidualne zajęcia z trenerami. Do tego emocjonujące turnieje, obozy sportowe, półkolonie, wyjazdy integracyjne oraz eventy dla dzieci i rodziców. Właśnie tutaj biją nasze sportowe serca. Krótko mówiąc: poznaj AKADEMIĘ FOOTBOLISTY GŁUSK

Krótko o naszej historii

Pasja otworzyła nam oczy na sukces. Akademia Footbolisty Głusk powstała w 2015 r. dzięki naszemu zamiłowaniu do piłki nożnej. Aktywność fizyczna towarzyszy nam na co dzień ponieważ jesteśmy nauczycielami wychowania fizycznego, a prywatnie dobrymi kumplami i zawodnikami z klubu. Początki Akademii były bardzo skromne. Dziś trenujemy na 6 obiektach (halach sportowych, boiskach, orlikach) i zatrudniamy pięciu profesjonalnych trenerów z uprawnieniami UEFA A i B. Osiągamy mnóstwo sportowych sukcesów w wyjazdowych turniejach sportowych. Mamy już za sobą pierwsze „złote bramki”, puchary i medale. Nie spoczywamy jednak na laurach, przed nami nowe wyzwania, emocje i sukcesy.

Zarażamy sportem

Niespełna 3 lata działalności a w naszych szeregach mamy już ponad setkę podopiecznych. Coraz więcej dzieci i ich rodziców stawia na rozwój. Dzięki temu możemy stworzyć kilkunastoosobowe grupy piłkarskie gdzie doskonalimy zdolności podopiecznych.

Władze klubu Jarosław Stępień – Prezes, Sylwester Lis – Wiceprezes/skarbnik sukcesywnie zawierają porozumienia z różnymi klubami. Zmierzamy w jednym kierunku, wspieramy się nawzajem kadrą trenerską, korzystamy z obiektów sportowych, szkolimy młodych zawodników i walczymy o czartery do wyższych lig.

Rozwijamy się z wizją

Nasze założenie jest bardzo konkretne. Akademia Footbolisty Głusk ma być czymś więcej niż zwykłą szkółką piłkarską. Uczymy nie tylko jak „kopnąć” piłkę. Z naszymi podopiecznymi wkraczamy również na trudną ścieżkę edukacji. Liczą się dla nas nie tylko strzelone bramki i osiągnięcia sportowe. Wspieramy poczucie własnej wartości i pewności siebie. Rozwijamy koncentrację i sprawność ruchową, a czasem zaglądamy również do szkolnych dzienników naszych podopiecznych.

 

Poznaj Akademię Footbolisty Głusk bliżej!

Strzel z nami pierwszego gola i zagraj emocjonujący turniej piłkarski!

Zapisz się na treningi!

Jarek 509 436 516; Sylwek 507 241 676

Zobacz jak pracujemy: na FB: Akademia Footbolisty i na stronie: www.afglusk.futbolowo.pl